Świstokliki

POSTACIE

Główna Postać :
Maksymilian  Blum - Chłopak w wieku 19 lat , Ma brązowe , krótkie włosy , interesuje się pisaniem książek i przyrodą , pracuje w małej księgarni rodziców , jak miał pare tygodni życia został oddany do adopcji , w wieku 2-3 miesiącach życia przyjeła go obecna rodzina 'Blum' , chłopak nigdy nie poznał swojej biologicznej matki .

Postacie pierwszoplanowe :
Teresa i Zbigniew Blum - Rodzice adoptowanego Maksa , mają 40 i 42 lata . Terenia jest szczupłą blondynką , lubi czytać książki i dużo czasu spędza na świeżym powietrzu . Zbyszek jest szczupłym brunetem o zielonych oczach , interesuje się starożytnymi książkami , razem z żoną prowadzą wspólną księgarnie gdzie pracuje ich syn .

Postać drugoplanowa :
Julianna Szmer - Biologiczna matka Maksa , ma 36 lat , urodziła chłopca gdy miała 17 lat , jej rodzice byli bogaci i zamkneli ją w zakładzie psychiatrycznym , gdyż nie chcieli żeby jej ciąża wyszła na jaw , nie chciała oddać swojego syna do adopcji ale musiała bo była za młoda , gdyż bogactwo rodziców i wyrafinowanie poszło by na marne .

Anna Lejko - Przyjaciółka Maksa w której po pewnym czasie się zakochał , ma 18 lat , jest niską , choć szczupła dziewczyną w długich  rudych włosach , interesuje się aktorstwem , poznała Maksa gdy miała 7 lat na placu zabaw . Od tamtego czasu są wiernymi przyjaciółmi . Ania pochodzi z bogatej rodziny , pracuje w teatrze swoich rodziców , lubi tą prace bo zawsze pod wieczór może przyjść i odegrać różne sztuki .

1 komentarz:

Obserwatorzy